Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu

Omurilik Tümörü ve Beyincik Sarkması

İlk olarak boyun ağrısı şikayetiyle Üniversite Araştırma Hastanesi Fizik bölümüne muayene olmak için gittim. MR’da omurilikte kitle gözüktüğü için beni beyin cerrahi bölümüne gönderdiler.

Ameliyat olmam gerektiğini fakat ameliyat olursam parmaklarında his kaybı olacağını söylediler. Ameliyat riskleri çoktu. Ameliyat olmak istemedim. Oğlum internetten beyin cerrahı doktorlarını araştırdı.

Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu’nun videolarına ve hastalarının yorumlarına bakınca muayene olmak için İstanbul’a gittim. Hocam ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve ameliyatım başarılı geçti, parmaklarımda his kaybı olmadı.

Ameliyat üzerinden 3 yıl sonra beyincik sarkması teşhisi kondu. Bas ağrısı denge kaybı ve öksürükle gelen baş ağrıları vardı. Tekrar Erkan hocaya gittim. Ameliyat olmam gerektiğini, olmazsam ağrıların daha çok artacağını söyledi. Ameliyat oldum ve başarılı geçti, çok memnun kaldım hocamdan. Çok ilgili ve güler yüzlü bir hocaydı. Diğer teşhis konduğu zaman başka doktora gitmek istemedim. Çok memnun kaldım.

Randevu Al

En kısa sürede size dönüş yapacağız.