Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu

Lomber Dar Kanal

Selamın Aleyküm Hocam,

Ben Erzincan’dan hastanız Osman. 2018 yaz döneminde rahatsızlandım. Yürümede güçlük çekiyordum gittikçe rahatsızlığım arttı. Yürürken ayağımı dahi kaldırmada güçlük çekiyordum. İş yerindeki arkadaşlardan destek alıyordum. Daha sonra hastaneye başvurdum. Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanına muayane oldum. Muayane sonucunda omurga sistaminde kanal darlığı olduğunu öğrendim. Ameliyat olmam önerildi yalnız çok riskli olduğu söylendi.

Büyükşehirlerdeki tecrübeli uzman hocalara müracaat etmem söylendi. Bende İstanbul’daki kardeşimin yanına geldim. Kardeşimin kızı yeğenim Kadıköy’deki serbest çalışan uzman doktora randevu alarak gittik. Bu doktorun özel korseyle fıtıklarda tedavi yaptığını bazı hastaların şifa bulduğunu öğrendik. Erzincan’da çekildiğim MR’ları inceledi. Kendisinin birşey yapamayacağını tecrübeli dalında uzman beyin cerrahı bulup acil ameliyat olmamı önerdi. Eniştemin arkadaşı olan hemşerimiz olan Doktoru arayarak bize yardımcı olmasını istedi. Doktor beyde bizi muayahanesine davet etti bizde yanına gittik, arkadaşı olan Prof.Dr. Erkan Kaptanoğlu’nu arayarak durumu anlattı.

Hocamda bize randevu verdi. Erkan hocamın muayane ve incelemeleri sonucu durumun ciddi olduğunu, felç olma durumunun olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bizde Erkan hocamın engin tecrübelerine güvenerek ameliyata karar verdik. Ameliyat oldum, çok şükür büyük riski atlattım ve şikayetlerimden kurtuldum.

Sevgili Hocam iyiki varsınız sizinle tanıştığıma çok memnunum. Tüm ameliyat yapığınız hastalarınızın ve benim şifa bulup iyileşmeme vesile olduğunuz için size minnettarım. Sizlere sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Bundan sonraki hastalarınızın şifa bulmasına vesile olmanızı Allahtan dilerim.

Sevgi ve Saygılarımı sunarım.

Randevu Al

En kısa sürede size dönüş yapacağız.