Prof. Dr. Erkan Kaptanoğlu

Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar ?

Bu bölümde size hastalarımızın internette yazdıkları ya da doğrudan bize yolladıkları yorumlarını sunuyoruz. Burada genellikle, hastalarımızın hastalıkları süresince yürütülen prosedürleri ve ekipler ile kurulan ilişkiler hakkında yazılar yer almaktadır. Bu sayfanın amacı, hastalarımızın tecrübelerini okurlarımıza aktarmaktır. Bu sayede, benzer süreçleri geçirecek olan hastalarımızı bilgilendirmektir.

Sitenin içinde daha aşağıdaki sayfalarda bulunan “Hastalarımız ve Hikayeleri” bölümünde ise hastalarımız daha çok hastalıkları hakkında bilgi vermektedir.

Hasta Yorumları
N. S.

Son derece candan,hastası ile ilgili ve güven veren,çok değerli bir kişilik.Başarılarının devamını diliyoruz.

Y. A.

Çok iyi ve bizleri güzel ameliyat ederek sağlığımıza kavuşturdu.

G. G.

Tanıdığım en mükemmel insan doktorum Prof.Dr.Erkan Kaptanoğlu iyi ki varsınız,iyi ki tanımışım sizi sayenizde bel ağrısını unuttum şiddetle tavsiye ediyorum rabbim size hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin.İşinde son derece başarılı hastalarıyla canı gönülden ilgilenen canım doktoruma minnettarım.Başarılarınız daim olsun.

S. F.

Kızımın ameliyatını hocam yaptı ellerine sağlık taktire şahan değerli hocamız kızım yaşıyorsa onun sayesinde Allah ım hocamızı korusun.

A. E. Y.

26 sene Ankara numune hastanesinde çalıştım bu kadar mükemmel insan ve başarılı ameliyatı yapan Beyin Cerrahi hocası tanımadım iyi insan olmadan doktor olunmaz.

I. A.

Harika bir doktor,harika bir insan.Mucizeler yaratan adam.Hem arkadaş hem doktorum olarak gurur duyuyorum.

B. D.

Ömrümde gördüğüm en samimi alçak gönüllü ve oldukça başarılı hocamızı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Başımıza gelen kaza nedeniyle belki çok şanslı değiliz,ama böyle değerli bir hocayla tanıştığımız için çok şanslıyız.

M. B.

Erkan hocam gerçekten dalında dört dörtlük bir bilim adamı,en büyük özelliği sıcak ve samimi yaklaşımıyla hastasına ameliyat ve tedavi öncesi büyük bir motivasyon sağlıyor,eşim A…B…. ,hocamın hastasıydı,boyun fıtığı ileri derecede idi Erkan hocamız sayesinde sağlığına kavuştu kendisine çok teşekkür ediyorum.

S. K.

Kardeşim in damadını ameliyat etti çok iyi çok iyi prof.

H. A. N.

Harika hastasını önemli addediyor mükemmel ve mükemmeliyetci bir Dr.

N. D.

Gerçekten mükemmel bir doktor çaresizlere çare olan bir hocamız.

N. B.

Tanıyor olmaktan gurur duyduğum. Çok iyi bir insan harika bir doktor.Allah ilmini arttırsın.

A. K.

Allah razı olsun, ameliyatımı yaptı,gerçekten takdire şayan bir doktor.

Z.

Çok memnun kaldığım,herhangi bir sorun yaşamadığım,çok iyi bir doktor olarak nitelendirebileceğim Erkan Bey’le bel fıtığı ve daralma sorunları için görüştüm.Ameliyatım oldukça iyi geçti,doktorum da yine bu süreçte takibi gerçekleştirdi.İlaçlarımıda ek olarak kullandım tekrar kontrole gittim ameliyat sonrasında da aynı takip sürecini ilerletmeye hala devam etmekteyim.Bir sorunum olduğunda arayıp bilgilendiriyorum o yönden de cok iyi.Bir sorunum yok şu an,sayesinde iyiyim

A. B.

Hocamızla annemin bir takım sorunları için görüştük.Sorunların teşhisi konusunda bize çok yardımcı oldu iyileşme sürecinde daha iyi anlamaya başladık.Mükemmel bir tespit ve mükemmel bir müdahale geçiştirdi bizim için .Her aşamada her daim yanımızda bulundu.bizi hiç bırakmadı.Profesör olduğu için yoğun olur nasıl ilgili olacak diye korkuyorduk biz, ama öyle olmadı,bizi birşekilde bu süreçte ilgisiyle memnun etmeyi başardı.Annemin belinde kayma ve omiriliğinde bir takım sıkıntıları vardı.Omurlarında kırık vardı. (yaşlılıktan olduğunu tahmin ediyoruz)şiddetli bel ağrısı çekiyor ve yürüyemiyor ve omurgasında eğrilik oluyordu.Şu anda ağrı yok,iyileşme durumu mevcut ve kesinlikle iyi bir mesefa aldık .Sürecimiz devam ediyor tabii,eskisi gibi ağrılar kalmadı annemin artık yürüyüşü pozisyonları hareket kabiliyeti her şey değişti.Gece uykuları bile düzene girdi sayesinde muhteşem sonuç elde ettik diyebilirim.

H.

Bel fıtığım için geçirdiğim ameliyat sürecimde Erkan Bey’in bana çok yardımı oldu. Zor bir süreçti bu ama daha önce kendisi annemi de başarıyla tedavi ettiğinden kendisine güvendim ve orada bir operasyon geçirme kararı aldım. Şükür şimdi iyiyim, herhangi bir sorunum yok. İlk ay kontrole gitmiştim, şimdi 3. ayımdayım ve tekrar gideceğim. Erkan Hoca bu anlamda dürüst bir hekim, biliyorsunuz bu konularda güven çok önemlidir (özellikle böyle kritik operasyonlarda). Karşılıklı görüşmelerimiz sonucunda kendisine güvendim ve kafamda herhangi bir soru işareti bırakmadı. Uzun zamandır bu sorunu yaşayan biri olarak bana çok güven verdiğini ve işinde iyi olduğunun da aşikar olduğunu söyleyebilirim.

Z.

Erkan Bey’in gerçekleştirmiş olduğu mikrocerrahi uygulamasından şu an için çok memnunuz. Bunun beraberinde kendisinin babacan tavırları, ilgisi ve güleryüzüyle bizlere detaylı bilgiler aktarıyor oluşu bizi çok memnun etti. Ayrıca beyefendi kişiliğiyle beraber başarılı bir hekim olduğunu da düşünüyorum. Kontrol takip sürecimizi de oldukça özenli ve duyarlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu anlamda desteklerinden gerçekten çok memnun kaldığım bir hekimdir kendisi.

Ü.

Gördüğüm göreceğim en mükemmel hekim Erkan Bey’dir. Hem insanlık açısından hem de mesleki açıdan böyle düşünüyorum. Öyle ki 10 üzerinden bir puanlama yapılsa 10 verirdim. Boyun fıtığı ameliyatıyla görüşme sağladım, süper bir süreç geçirdim. Kendisi bu konuda çok ilgili ve çok da güleryüzlü bir hekim. Takip ve kontrollerimi de güzel bir şekilde devam ettirdi. Her seferinde gayet iyi şekilde ağırlandık, çok memnun kaldım kendisinden.

G.

Gayet ciddi ve bir o kadar da başarılı bir operasyon geçirdik kendisiyle. Annemdeki boyun kırığı sorunuyla ilgili görüşme sağladık hocamızla. Hasta da hızlıca sağlığına kavuştu sayesinde. Kontrolleri de devam ediyor hala, hatta bugün bir kontrolümüz daha var. Takip sürecini iyi değerlendiriyor yani. Zaten kendisi hem sıcakkanlı, bu anlamda hastasıyla iyi iletişim kurabilen hem de işinde oldukça başarılı, güncel gelişmelerden haberdar olan bir hekim kendisi.

S.

Erkan Bey mükemmel bir insan. Bir doktordan daha çok abi gibi geldi bana. Fıtık ameliyatı oldum kendisine, geç kalınmaması gerektiğine dair gerekli bilgileri de verdi bana. Süreçlerden önce ya da sonra hep arayıp sordu, kontrollerimi kaçırmamamı bana iletti. İlerleyen süreçler için de hala yardımcı olmaya devam ediyor, yani bu anlamda mükemmel bir insan olduğunu ve bu yüzden kendisinden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. İşini temiz yaptığını düşünüyorum, bu yüzden hiçbir problem yaşamadığım bir operasyon sürecine dahil oldum. Ayrıca hemen vida atmak yerine kemiğin etrafını güzelce temizlediğini de bana ayrıca iletti. Bu açıdan da oldukça memnun kaldım hekimimden.

N.

Hoca’mı çok sevdim ve ona çok güvendim. Sağolsun teknik anlamda başarılı bir operasyon geçirdim. Şimdi sayesinde normal hayatıma devam edebiliyor hatta işe dahi gidebiliyorum. Bu anlamda Erkan Hoca’mın ellerine, ekibinin de emeğine sağlık. Çok hoşnut kaldım desteklerinden. Bel fıtığı sorunum vardı ve sol bacağım bana çok acı veriyordu. 16-17 senelik bir sancıydı bu, iğneler ve ilaçlarla ayakta duruyordum. Eylül-Ekim dönemlerinde bu operasyon sürecini devam ettirdim. Henüz tam her şeyim normal olmasa bile çok iyiyim. Tabir-i caizse eskiden yengeç gibi yürüyorken şimdi dik yürüyebiliyorum.

P.

Öncelikle geçen senenin ilk aylarında araştırmalarım sonucunda tanışmıştık Erkan Hoca’mla. Kendisi bana en güven veren, bu süreci iyi bir şekilde atlatabileceğime inandığım bir hekim oldu. Bana bu operasyonun iyi geleceğini söyledi; ilerleyen hayatımda ağrılarımdan kurtulacağımı, iyi hareketler yapabileceğimi.. Bende tüm bunlara istinaden güvenerek operasyonu geçirmeye karar verdim. Sırtımın sağ tarafında bir şişiklik vardı. Ben skolyozun etkisinden olduğunu düşünüyordum. Gereken tetkikleri sağladıktan sonra sürece başladık. Şu anda ameliyatımın 4. ayındayım ve kendimi çok iyi hissediyorum. Ağrılarım yavaş yavaş dinmek üzere. 6. aydan sonra ağrılarımın kalmayacağını hatta 1. seneden sonra normal hayatıma dönebileceğimi söyledi kendisi. Tabiki bu süreçte çok ağrılar çektim ama her şeye değer diye düşünüyorum. İrademe de aynı zamanda sahip çıktım, mutluyum; iyi ki Erkan Bey’le tanışmışım.Ay dan aya kontrollerimi devam ettirdi. Bu çok da kolay bir süreç değil tabi ama bu süre zarfında hastaların da kendilerini yüksek modda tutmaları gerekiyor.

A.

Bel kırığım için görüşmek istemiştim ben kendisiyle. Operasyonumu gerçekleştirdi. Erkan Bey’in sayesinde ayaktayım diyebilirim. Kontrollerim de devam ediyor, ayrıca çok iyi bir süreç geçiriyorum. Bence bu anlamda kendisi 10 numara bir hekim. Allah göstermesin yine öyle bir durum yaşarsam tekrar kendisini tercih ederim.

M.

Bir gün internetten araştırma yaparken İstanbul’da Erkan Bey’i buldum ve kendisiyle görüştüm. Bir kahramanlık yapıp beni ameliyat etme kararı aldı. 4,5-5 saatlik bir operasyon sonucunda memnun kaldığım bir süreç geçirdim kendisiyle. 3 ayda 1 kontrole gidiyorum şimdi, sağolsun sayesinde eskisine göre daha iyiyim. Ağrılarımdan dolayı uyuşturucu ilaçlarla duruyor, daha önce hiçbir yere gidemiyorum. Leğen kemiğime takılan vidalarım bacaklarıma ve kalçalarıma şiddetli ağrı ve uyuşma uyguluyordu. Öyle ki topuklarıma basamıyordum. Bu vidaları uygun şekilde operasyonla çıkarıp düzenledi. Şimdi çok çok iyi hissediyorum. Hatta beyin sıvısı torbamda da akıntım var, hala daha Erkan Bey’le bu sorunum için görüşmeye devam ediyorum. Çok şükür sayesinde iyiyim.

O.

Erkan Bey’le olumlu bir süreç geçirdim. Boyun fıtığıyla ilgili dayanılmaz ağrım ve uyuşmam vardı. Sayesinde tüm şikayetlerim de geçti, o yüzden memnunum kendisinden. Kontrollerim de güzel bir şekilde ilerliyor, bu konuda da herhangi bir sorunum yok. Şikayetlerim geçti ve gayet iyi ilerliyorum şimdi.

Z.

2006 yılında Ankara Numune Hastanesinde boyun fıtığı ameliyatı oldum.Doktorum Erkan Kaptanoğlu sayesinde tüm agrılarımdan kurtuldum.Ameliyat öncesi sol kolum%75 felçti.Ancak ameliyat sonrası hızla düzeldi .Kısaca yeniden dünyaya geldim.Binlerce teşekkürler.

Randevu Al

En kısa sürede size dönüş yapacağız.